Chillout.net.pl :: Forum Wielotematyczne Strona Główna
 FAQ   Regulamin  Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Album   Rejestracja 

 Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Regulamin
Regulamin Chilloutu


1. Umieszczanie na forum postów lub linków o treści pornograficznej, drastycznej lub jakikolwiek sposób niezgodnych z polskim prawem jest zabronione.
2. Propagowanie piractwa komputerowego przez zamieszczanie linków do nielegalnych programów lub for warezowych jest zabronione.
3. Na forum panuje względna wolność słowa i przekonań, ale w granicach ogólnie przyjętych norm. Masz prawo do przedstawiania swoich poglądów, ale czyń to z odpowiednim argumentowaniem i taktem. Nawoływania do nienawiści rasowej lub wyznaniowej nie będą tolerowane.
4. Nie jesteśmy tablicą ogłoszeń i na forum panuje zakaz oczywistego i nagminnego reklamowania innych stron. Takie posty lub tematy będą bez ostrzeżenia cenzurowane z linków i/lub treści, po czym wyrzucane. Linki do artykułów i wywiadów, czyli służące do podparcia argumentów lub rozszerzenia wiedzy w danym temacie są dozwolone, lecz będą one weryfikowane przez moderatorów. Nie jesteśmy też zapleczem dla pozycjonerów, dlatego linki w profilach osób nie posiadających minimum 30 postów będą usuwane!
5. Na forum staramy się utrzymać luźną atmosferę, dlatego upraszamy o nie wywoływanie konfliktów tam, gdzie nie ma takiej potrzeby. Słowo ‘chillout’ jest tu sednem sprawy oraz co najważniejsze starajmy się traktować innych tak, jak sami byśmy chcieli być traktowani.
6. Prosi się o staranność pisania z odpowiednią poprawnością językową i ortograficzną. Dodatkowo zabronione jest nadmierne bluzganie, prosimy o zachowanie umiaru.
7. Przed założeniem nowego tematu poświęć chwilę na sprawdzenie, czy już nie było podobnego. Dodatkowo nazwa tematu powinna być prosta i jednoznaczna, ułatwi to innym znalezienie go. Dlatego unikaj zakładania tematów o nazwie „Pomocy!” czy „Problem”. W razie wątpliwości nazwa tematu może być zmieniona przez moderatorów.
8. Jesteśmy pomocni, ale jednocześnie nie jesteśmy Centrum Porad Wszelakich. Jeśli masz problem, postaraj się go ująć ogólnie, znajdź temat o podobnym zagadnieniu, lub jeśli możesz, to napisz w specjalnym dziale Wasze Problemy.
9. Starajmy się nie pisać krótkich i/lub nic nie wnoszących do tematu wypowiedzi, czyli nie spamujmy i nie offtopujmy. Lekkie dygresje są dozwolone, ale mogą po pewnym czasie być ucięte przez moderatorów. Krótkie wypowiedzi są za to ogólnie tolerowane w działach, gdzie posty nie są zliczane.
10. Zdjęcia, obrazki i inne pliki graficzne dodajemy w załącznikach! Ewentualnie, w sytuacji, gdy plik jest zbyt duży i zmniejszenie w jakikolwiek sposób mogłoby zaszkodzić w jego odczycie - dajemy bezpośredni link do pliku.
11. Możesz posiadać tylko JEDNO konto. Jeśli zapomnisz danych do swojego konta, skontaktuj się z Administratorem wysyłając maila z którego się rejestrowałeś na adres admin[malpa]chillout.net.pl Bezzwłoczny kontakt z adminem i przedstawienie sytuacji leży w TWOIM interesie.
12. Ciągłe łamanie powyższych punktów będzie skutkowało ostrzeżeniami, a w przypadkach nagminnych - banem.
13. Regulamin nie jest bardzo rozbudowany, lecz jeśli ktoś z moderacji zwróci Ci na coś uwagę, weź to do siebie. To, że czegoś nie ma w regulaminie nie znaczy, że jest to na pewno dozwolone.
14. Pamiętaj, że moderator/administrator to też człowiek - ma prawo wyrażać swoje opinie bez względu na pełnioną funkcję. Jeśli więc nie miała miejsca moderatorska interwencja - nie nadużywaj jego rangi jako kontrargumentu.
15. Interpretacja regulaminu i wyciąganie konsekwencji za powyższe punkty należy głównie do moderacji. Masz prawo się nie zgodzić z naszymi decyzjami, ale w takim wypadku napisz to przez Prywatną Wiadomość z odpowiednim uzasadnieniem i argumentami.

Admini nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
 Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna


PustaMiska - akcja charytatywna

Linkman     Katalog Gwiazdor     Forumowa Toplista
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 8
POLECANE

Pajacyk.pl


Portal ślubny


Eurohost


Anna Kara Suknie Ślubne


Pokoje gościnne Zakopane